Close

info@exisport.com

Predvýber vzoriek v Číne.

Predvýber vzoriek v Číne.

Cieľom služobnej cesty do Číny bolo stretnutie sa s dodávateľmi a výrobcami za účelom vybratia vzoriek obuvi na sezónu 2014/15 . Chceli sme priniesť nové možnosti pre zvyšovanie konkurencieschopnosti a vylepšenie produktového portfólia. S tým súviselo množstvo stretnutí s už overenými existujúcimi, ako aj s novými potencionálnymi dodávateľmi.

Čínski výrobcovia chcú bodovať pomerom ceny a kvality. Ako sme mali možnosť vidieť v ich showroomoch, dokážu veľmi rýchlo reagovať na potreby európskeho trhu na základe požiadaviek svojich zákazníkov.

Náš predvýber vzoriek bol zameraný na aktivity Street a Trek pre mužov, ženy ako aj deti. Vyberali sme modely, ktoré sa nám osvedčili v predaji počas minulej sezóny, a teda vieme, že naši zákazníci ich na predajniach opäť radi uvidia. Zároveň sme naše portfólio dopĺňali o artikle, ktoré nám chýbali a sú z pohľadu trendov zaujímavé. Nielen samotné modely, ale aj farby zohrávali dôležitú úlohu. Farba je prvotnou a najmocnejšou komunikáciou. To si uvedomujú aj jednotliví výrobcovia, farby a pestrosť topánok sme registrovali u mnohých z nich.

Veľmi pozitívne môžem hodnotiť ponuku dámskej zimnej obuvi, kde silu trendov bolo cítiť najviac. V tomto segmente sme doplnili výber o dámske snehule, ktoré boli veľmi zaujímavé a naši zákazníci sa po nich dopytovali. Celosvetový záujem o trekové produkty a potenciál tejto oblasti sa prejavil tiež v širokej ponuke trekových modelov. Medzi vystavenými vzorkami sme našli tiež naše EXItrek modely, co je neklamným znakom toho, že posledná kolekcia sa páči mnohým ďalším zákazníkom v zahraničí. Už sa teším, keď v zahraničí uvidím rôzne variácie EXAtrek, MEXItrek.

Do finálneho výberu sme volili vzorky, ktoré prešli náročným a kritickým posúdením všetkých zúčastnených. Zároveň sú to modely, ktoré spolu so značkovým výberom kompletizujú portfólio.  Verím, že v spolupráci s našimi dizajnérmi sa nám podarí vytvoriť zaujímavú kolekciu privátnych topánok, ktorú oceníte nielen vy, ale aj naši zákazníci.

Nadežda Petrová

Produktový manažér EXIsport

Páči sa Vám, čo robíme? Podporte nás nákupom!