Close

info@exisport.com

Ekologicky

Vedeli ste, že kúpou eko-tašky ste prispeli na rozvoj cyklotrás na Slovensku?

Vážení zákazníci,

Plastové tašky sú dlhodobým ekologickým problémom. Ich ostatky ostávajú v prírode desiatky až stovky rokov. Len v Stredozemnom mori pláva 500 ton rôznych plastov.

Európsky parlament (EP) odporúča, aby plastové materiály a plastové tašky boli v rámci stratégie EÚ na zníženie množstva plastového odpadu v životnom prostredí do roku 2020 zakázané. Vyplýva to z uznesenia poslancov EP zo 14. januára 2014.

Ministerstvo životného prostredia v záujme zníženia množstva odpadu z plastových tašiek odporučilo spoplatniť ich.

EXIsport je firma, ktorej záleží na tom, kde žijeme a pracujeme. Myslíme EKOLOGICKY, preto sme prestali ponúkať plastové tašky a nahradili ich taškami z papiera, ktoré sú vyrábané na Slovensku z recyklovaného papiera.

Cena 1ks papierovej EKO tašky je 0,30 €

  • Pri nákupe 1ks papierovej tašky za 0,30 EUR získava každý zákazník na vernostnú kartu EXIsport body v hodnote 10 EUR.
  • Pokiaľ sa rozhodnete, že si na nákup do EXIsportu prinesiete svoju vlastnú nákupnú tašku alebo sa rozhodnete pre nákup bez tašky, prirátame Vám na vernostnú kartu body v hodnote 5 EUR.
  • Výťažok z predaja ekologických papierových tašiek využívame na obnovu a rozvoj cyklotrás na Slovensku.
  • Pri kúpe látkovej EKO tašky  (veľkosť S a L) získava zákazník na vernostnú kartu body v hodnote 20 € a ako bonus poskytujeme doživotnú záruku a garantujeme jej výmenu (kus za kus) za symbolický poplatok 0,50 € v prípade opotrebovania.

Za pochopenie ďakujeme.

Páči sa Vám, čo robíme? Podporte nás nákupom!