Close

info@exisport.com

História

 

EXIsport bol založený v roku 1996, pričom svoju maloobchodnú činnosť začal otvorením prvej predajne v roku 2003 v Obchodnom centre Cassovia Košice.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V roku 2006 sa stal EXIsport jednotkou na slovenskom trhu so športovým tovarom .

Počas takmer 11 ročného pôsobenia na slovenskom trhu sa etabloval vo všetkých veľkých mestách, a postupne otváral predajne aj v menších mestách. Momentálne prevádzkuje 30 maloobchodných predajní, pričom väčšina predajní je prevádzkovaných v prémiových obchodných centrách po celom Slovensku.

Celková predajná plocha kamenných obchodov prevádzkovaných v rámci jednotlivých obchodných centier a jednotlivých miest v Slovenskej republike tvorí približne cca 11 000 m2.

V tom istom roku sa začalo so stavbou nového Distribučného centra s Centrálnou budovou spoločnosti EXIsport. Celková výmera Distribučného centra a Centrály spoločnosti je 8100 m2, z toho DC tvorí celkovo 6000 m2.

Rok 2007 bol prelomový aj v tom, že v danom roku sa zrealizovala expanzia na poľský trh so značkou EXIsport, kde spoločnosť pôsobila takmer 5 rokov, a počas tejto doby bolo otvorených, v jednom momente, až 19 predajní.

V roku 2012 prešiel internetový obchod výraznou zmenou, ktorej výsledkom je redizajn webovskej stránky, ľahká orientácia, nový vzhľad a nové služby, čo v neposlednom rade dvihlo medziročný výsledok o 254 %.

prevadzka_exisportOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAfoto25097

 

 

 

 

 

Páči sa Vám, čo robíme? Podporte nás nákupom!